Hledáme account manažera/manažerku

Do Lafluence Agency hledáme zkušeného parťáka, nebo parťačku na pozici Account manager/ka se zaměřením na Influencer marketing.

Praha
Full - time

Kdo jsme?

Našim posláním je přinášet klientům marketing, který funguje, spotřebitelům reklamu, která je zajímá, a influencerům práci, která je baví

Kultivujeme trh. Spolupracujeme jen s kredibilními influencery i kredibilními klienty

Na základě naší technologie Trendin.io vybíráme klientům ideální mix influencerů a kolem nich stavíme 360° kampaně

Co nabízíme?

Vzájemnou důvěru a s tím spojenou i odpovědnost

Odměnu složenou z fixu, individuálního bonusu a týmového bonusu

Pravidelné vzdělávání

Multisportku

Home Office

Dovolená až 30 dní / rok + vánoční volno

Kanceláře v centru Prahy (Opletalova)

Ovoce, zelenina, oříšky, kafe (filtr i kávovar), čaj, soda stream zdarma

Jaká je náplň práce?

Spravovat kampaně od briefu přes realizaci až po vyhodnocení a doporučení

Spolu s kolegy řídit Influencer Marketing, produkci, Social Media Management, eventy, podcasty, Product Placement v TV i charitativní projekty

Udržovat dlouhodobý vztah s lokálními i nadnárodními klienty. Zjišťovat jejich potřeby a pak je naplňovat

Mít zodpovědnost za plán

Užívat si s kolegy úspěchy a nacházet u kolegů oporu v případě neúspěchu

Koho hledáme?

Zkušenost minimálně 3 roky s influencer marketingem (zkušenosti s TV, online, rádio, OOH velkou výhodou!)

Umět najít silný insight a na jeho základě postavit strategii

Umět interpretovat data a dávat je do souvislostí

Umět se ptát

Umět si vyhrnout rukávy

Umět říct ne a za jakých podmínek ano

Umět být odpovědný/á, ale ne namyšlený/á

Umět být slušný/á a morální, ale ne suchar

Umět být partnerem klientovi, influencerům i kolegům

Umět mít odvahu, propichovat bubliny, vyskakovat z krabice

Umět si udělat srandu nejen ze sebe, ale i ze svého šéfa

Sounds good? :)

Pokud jsi dočetl/a až sem, tak gratulujeme. Máš výhodu v tom, že pokud něco z výše uvedeného neumíš, tak stačí, když mezi nás zapadneš a ostatní tě naučíme.

V případě tvého zájmu pošli životopis a info, proč chceš pracovat zrovna u nás, na hello@lafluence.com. Těšíme se!