O nás

Jsme tým technologických, businessových a startupových nadšenců, inovátorů, podnikatelů, sportovců a influencerů… kteří si umínili změnit způsob jakým se dělá marketing a vytvořili online tech platformu, která propojuje firmy s online tvůrci (Youtubery, Instagramery, bloggery).

Lafluence - Love what you do & Influence what’s hot.

Lafluence team

Peter Varga
Peter má na starosti celkové směřování společnosti, produktovou vizi, vztahy s klíčovými zákazníky a investory, budování a leadership týmu. Před Lafluence působil na seniorních pozicích v oblasti business developmentu v několika rychle rostoucích startupech: Socialbakers, Foodpanda (Rocket Internet), HotelQuickly (Asie) a v globálních společnostech jako Google, GE, BCG

Peter Varga

CEO

Jiří Lelek
V Lafluence má na starosti nastavení a implementaci new business strategie, pečuje o malé i velké zadavatele a napomáhá směrování produktu a jeho etablování na ČR/SR trhu. Svou kariéru začínal v mediální agentuře ze skupiny Dentsu Aegis Network, založil a vybudoval přední Brand and Packaging desing studio v ČR (unitydesign.cz), kde napomáhal budovat a revitalizovat značky jako Kofola, Albert, Staropramen, GE Money Bank atd. V posledních letech se podílel na vývoji stolních her, hraček a produktu v oblasti Building Intelligence.

Jiří Lelek

New Business Development

Jan Uhlář
Honza je jedním z nejuznávanějších odborníků na Ruby on Rails v ČR s více než 10 letými zkušenostmi. Má na starosti kompletní back-end vývoj Lafluence produktů.

Jan Uhlář

Backend Developer

Kristyna Patykova
Kristýna má v Lafluence na starosti sociální sítě a komunitu influencerů. Je už přes 4 roky jedním z nich, díky čemuž má osobní zkušenosti s influencer marketingem z té "druhé strany" a je tak tou pravou osobou, na kterou se můžete obrátit s případnými dotazy - [email protected]

Kristýna Patyková

Community Manager

Maxim Kozlov
Maxim má na starosti především online marketing. Je nejmladším absolventem Digisemestru, vyhrál 2 Startup Weekendy a finále startupových soutěží mu nejsou cizí. Ve volném čase buď orgnaizuje akce pro IT a startupové nadšence, mentoruje v neziskových organizacích, nebo je hlavou vzhůru při svém oblíbeném parkouru.

Maxim Kozlov

Marketing

Kristýna Sadilkova
Kristýna má na starosti hladký průběh kampaní a spokojenost zadavatelů. Pomáhá značkám od chvíle, kdy vyplní poptávku, až do momentu ukončení kampaně. Zároveň se také v Lafluence věnuje financím. Kristýna studovala na VŠE a na univerzitě v Amsterdamu, nasbírala zkušenosti v Siemensu a především pak Ernst & Young. Po roce stráveném v Asii zakotvila na nějaký čas v Londýně, kde pracovala ve start-upu v oblasti financí, než se vrátila zpět do ČR a zakotvila v Lafluence.

Kristýna Sadílková

Operations & Finance

Jolana Čermáková
Jolana má na starost část sales a marketingu, především správné fungování lead generation. Zkušenosti sbírala v Raiffeisenbank, ale taky například ve státní sféře. Studuje ekonomii na UK, kde v červnu 2018 obdržela bakalářský titul. Mimo jiné se aktivně věnuje softballu na reprezentační urovni, ráda poznává svět, kulturu a potkává zajímavé lidi.

Jolana Čermáková

Sales & Marketing Operations

Dominika Dragúňová
Dominika má v Lafluence na starosti management kampaní a vše spojené s jejich hladkým průběhem. Během studia na ČVUT absolvovala stáže na straně FMCG firem a je tak pravou osobou, na kterou se můžete obrátit s případnými dotazy k briefu.

Dominika Dragúňová

Operations Manager

Pavel Trnka
Pavel se věnuje UX a Designu již od roku 2004. Díky němu je aplikace Lafluence krásná a uživatelsky přívětivá.

Pavel Trnka

Design

Advisory board