Vydělej si tím co tě baví

Najít placenou spolupráci se super značkami nebylo nikdy lehčí. Buď objeven značkou, nebo si vyber z množství kampaní, dohodni si podmínky co ti vyhovují, tvoř obsah podle sebe a vydělávej. Tvuj kanál, tvoje pravidla.

Prozkoumej běžící kampaně

1500+
registrovaných influencerů
800+
kampaní
1000+
firem (brandů)

#vydělejsitímcotěbaví

Dnešní ráno jsem opět začala s novinkou od @nivea_czsk

@nivea_czsk to s péčí o tělo zkrátka umí Jarní novinkou jsou tyto tělové pěny s vůní malina + bílý čaj a okurka + matcha

Když tak koukám na ty mrazy, jsem celkem rád, že pro jídlo nemusím chodit ven..

Mohli jste o nás slyšet

FAQ

1. Jaký musím mít minimální počet sledujících?

Pro spolupráci se značkami potřebuješ minimálně 3000 followerů na aspoň jedné sociální síti, kde jsi aktivní. Přestože si uvědomujeme, že čísla nejsou všechno, stanovili jsme po konzultaci se značkami tuto hranici jako minimální.

2. Potřebuji živnost?

Živnost (nebo firma) je k fakturaci nutná. Pokud ji nemáš, nevěš hlavu. Můžeš počkat až do momentu, kdy nějaké kampaně získáš a zpracuješ, abys věděl/a, že to pro tebe má smysl. :) Volnou živnost ti založí na počkání na živnostenském úřadě za poplatek 1000 Kč a stačí, když si s sebou vezmeš občanský průkaz.

3. Jak si nastavit cenu za spolupráci?

Ceny za kampaň se pohybují v rozmezí jednotek až desítek tisíc. Při nastavování ceny za spolupráci je potřeba zohlednit víc faktorů. Těmi prvními by měly být počet fanoušků a náročnost tvorby obsahu. Po registraci od nás dostaneš handbook, ve kterém najdeš konkrétní příklady a podrobnější informace.