Online nástroj pro spolupráci s influencery

S Lafluence můžete vytvářet kampaně již od 5 000 Kč, vybírat si z kreativních nabídek od influencerů, sledovat metriky, na kterých záleží, a to vše v jedné platformě.

Začněte ihned

1500+
registrovaných influencerů
800+
kampaní
100M+
zobrazení
graf nývštěcnosti

Influencer marketing funguje

Vaši zákazníci sledují své oblíbence na YouTube, Instagramu i blogu. Spolupracujte s influencery, v jejichž doporučení fanoušci věří víc než sebelepší reklamě. Nechte je odvyprávět příběh vaší značky originálním způsobem.

Jste v dobré společnosti

FAQ

1. Jak funguje platba za kampaň?

Nastavíte si rozmezí ceny za influencera (od 1000 Kč) a dostanete nabídky od influencerů. Vyberete si influencery a uhradíte cenu kampaně a 15 % navíc pro Lafluence. Influencer dostane zaplaceno až po vytvoření obsahu.

2. Je možné uskutečnit kampaň jako barter?

Ano, s vybranými zadavateli se můžeme dohodnout na zadání barterové kampaně - v případě, že se jedná o lovebrand a globální strategie neumožňuje placenou kampaň, nebo pokud je hodnota plánovaného barteru vyšší než 5000 Kč za jednoho influencera. V případě zájmu o barterovou kampaň nás kontaktujte na [email protected]

3. Co když se mi influencer neozývá, nebo nejsem se spoluprácí spokojený?

Pokud se influencer delší dobu neozývá nebo nastanou jiné komplikace, napište nám prosím na [email protected] nebo přes chat ikonu v aplikaci a my se pokusíme situaci vyřešit.

4. Jak dlouho trvá, než dostanu nabídky?

Velkou výhodou Lafluence je rychlost odezvy. Nejčastěji obdržíte kolem 20 nabídek do jednoho týdne a kolem 10 nabídek na spolupráci už za 2-3 dny.